Zajišťujeme ostrahu všech objektů a osob.
Již 15 let s více než 190 zaměstnanci ...


Bezpečnostní agentury » Služby » PCO - pult centrální ochrany


PCO - pult centrální ochranyPokud nechcete využívat našich zaměstnanců přímo ve vašem objektu nebo si nepřejete například fyzickou ostrahu v nočních hodinách, máme pro vás skvělou alternativu, která je dnes stále oblíbenější. Jedná se o dohledové centrum PCO. Prakticky se jedná o jakési řídící středisko na naší pobočce, které je napojeno na veškeré vaše elektronické zabezpečovací systémy a kamerové systémy.

Jak to funguje?

Jednoduše zajistíme digitální přenos dat od vašich elektronických zabezpečovacích systémů a kamerových systémů, které jsme vám schopni navrhnout, dodat, instalovat a také servisovat. V našem řídícím centru tak budeme moci nepřetržitě kontrolovat veškerý příjem z vašich kamer a také případná hlášení a stavy z dalších zabezpečovacích systémů. Náš dispečink tak může neustále reagovat na vzniklé situace, vyvodit z nich závěry a okamžitě jednat.

Reagujeme okamžitě a podle vašeho přání

Může zde nastat mnoho různých situací a naše řídící centrum bude na všechny tyto situace připraveno. Náš pracovník tak bude jednat přesně podle instrukcí, které budou vyhotoveny společně s vámi. Můžeme tak v nenadálých situacích kontaktovat přímo vás nebo kohokoliv jiného z vaší firmy, vrátnici ve vaší firmě případně servisní službu. Samozřejmě také ve vážných situacích můžeme kontaktovat i policii ČR nebo můžeme vyslat na místo přímo naše zaměstnance, aby situaci zajistili a vyřešili.

Více referencí

Zobrazit více referencí

© Všechna práva vyhrazena Bezpečnostní agentura KP-TINEX spol. s r.o. - bezpečnostní agentury

Výroba originálních internetových stránek