Ostraha osob

Jsme tu pro vás, abyste se cítili bezpečně a zároveň svobodně. Může v životě nastat situace, kdy se nebudete cítit bezpečně nebo budete potřebovat svoji ostrahu nebo ostrahu přátel. Zaměstnanci KP-TINEX bezpečnostní agentury jsou fyzicky i psychicky připraveni i na extrémní situace a v případě nouze vás dokáží ochránit.

Vaše starosti, naše ostraha

Naše služba ostrahy osob se vám může hodit v mnoha životních situacích. Základem je například ostraha osob při různých akcích a večírcích. Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni zasáhnout a zajistit bezpečnost. Dále se vám naše služby mohou hodit v případech různých obchodních jednáních nebo v dalších situacích, ve kterých by mohlo dojít k vašemu ohrožení nebo k ohrožení vašich přátel a příbuzných.

Co nejvíce se Vám přizpůsobíme

Ohledně této služby se snažíme maximálně podřídit klientovi a vyjít ve všem vstříc. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a také přizpůsobivost našich zaměstnanců tak, aby byla zajištěna vaše bezpečnost, ale ne na úkor zbytečného omezení vašeho programu a denního života. Nebráníme se ani jakýmkoliv dalším požadavkům, které by byly k vašemu prospěchu a spokojenosti.

Více referencí

Zobrazit více referencí

© Všechna práva vyhrazena Bezpečnostní agentura KP-TINEX spol. s r.o. - bezpečnostní agentury

Výroba originálních internetových stránek