Bezpečnostní agentury » Ostatní služby » Detektivní služby


Detektivní službyDetektivní služby, které zajišťujeme, spočívají zejména v utajené detektivní práci našich zaměstnanců ve prospěch klienta. Vše zajišťujeme s maximální diskrétností a s vědomím, že se může jednat o choulostivé záležitosti. Naše detektivní služby se mohou zaobírat mnoha směry:

  • detektivní služby proti rozkrádání uvnitř objektu – naši detektivové vám pomohou předejít nebo zjistit úniky způsobené rozkrádáním vašeho majetku zaměstnanci nebo dalšími osobami, což se bohužel v dnešní době dost často stává. Mezi klasické příklady patří například supermarkety a další obchody.

  • detektivní služby proti nedovolenému podnikání – ideální pokud máte například podezření, že vaši zaměstnanci podnikají sami na sebe v oboru, ve kterém pro vás pracují

  • detektivní služby proti úniku zájmových informací – úspěch spousty moderních firem závisí na vlastním know-how a vlastních principech a interních informací. Vynesení takovýchto informací na veřejnost nebo konkurenci může být pro chod firmy fatální.

  • detektivní služby v oblasti personální práce – zajistěte vytížení vašich zaměstnanců a buďte si jisti, že pro vás odvádějí maximum práce. Již se nestane, aby se vaši zaměstnanci schovávali a nepracovali.

  • detektivní služby v oblasti konkurence – zjistěte v čem za konkurencí zaostáváte a čím byste mohli váš podnik posunout dopředu

  • detektivní služby v oblasti serióznosti partnerů – nemáte důvěru ve vaše obchodní partnery? Děláte dobře. V dnešní době už si totiž nemůžete být jisti. Proto aby se tak stalo vám však pomohou naši detektivové, kteří vaše partnery prověří a vy si tak budete jisti, že jednáte seriózně.

  • detektivní služby v oblasti marketingu – i zde vám pomohou naši detektivové

Více referencí

Zobrazit více referencí

© Všechna práva vyhrazena Bezpečnostní agentura KP-TINEX spol. s r.o. - bezpečnostní agentury

Výroba originálních internetových stránek